Олена Карпенко
 

 

Головна

 

Поезії

 

"Прикосновение"

(1998)

 

Біографія

 

Фотогалерея

 

Ваш відгук

 
  Біографія  
 

 

Олена Карпенко народилася 16 вересня 1981 р. в Києві. 


У 1988-1996 рр.. навчалася у Кловському ліцеї іноземних мов, а у 1998 р. закінчила школу № 57 міста Києва. 


У 1994 р. отримала Гран-Прі на щорічному літературному конкурсі ім. Т.Г.Шевченка у Кловському ліцеї за казку Дванадцять місяців, або чому немає місяця Нареченя і була нагороджена поїздкою до табору Артек. 


У 1996 р. стала дипломантом конкурсу Таланти твої, Україно і представляла Україну на міжнародному вокальному фестивалі Сладкопойна чучулига (Солодкозвучний соловей) у Бургасі (Болгарія), де виступила з авторською піснею Не надо войны!. Інша її авторська пісня - Зроби свій крок - стала гімном київського конкурсу краси серед старшокласників Крок назустріч, фіналісткою якого Олена стала у 1998 р.

У 1998 р. вийшла у світ її поетична збірка російською мовою Прикосновение, про яку тепло відгукнулася Ліна Костенко. 

У 1998 р. Олена Карпенко вступила на факультет гуманітарних і суспільних наук Національного університету Києво-Могилянська Академія, який з відзнакою закінчила у 2002 р. 

Зараз Олена паралельно навчається на маґістерській програмі Журналістика у Києво-Могилянській Академії (диплом магістра очікується у червні 2005 р.) та на вокальному факультеті Київської Консерваторії (клас проф. Г.С.Сухорукової), куди вступила у 2003 році.

У 2004 р. Олена стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу видавництва "Смолоскип" за дослідницьку роботу "Двовірність як феномен релігійної свідомості. Дослідження взаємовпливів язичництва і християнства на теренах України". З 2003 р. вона - стипендіатка Міжнародного благодійного фонду Смолоскип. 

У 2004 р. Олена стала лауреатом Всеукраїнського радіофестивалю сучасного романсу Осіннє рандеву.

А у 2005 р. лауреатом Всеукраїнського літературного конкурсу Рукомесло-2005 за одноактну п'єсу "Диванна подушечка". У 2004 р. цю пєсу було поставлено у стінах Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського.

Пише вірші та пісні, друкується у періодичних виданнях.

 
   

 

 
  На головну